Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX H610 Wi-Fi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Płytka główna dla 12th 13th 14th Gen Intel Core i3 i5 i7
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Płyta główna Obsługa Ry 3000/4000G/5000 Series CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Stabilna platforma dla gier PC OEM Hurt
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Forma: | Micro-ATX |
PCWINMAX A780+ Desktop Motherboard LGA940 dla AM2 AM2+ AM3 ATX Dual Channel DDR3 Komputer Motherboard
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Wyjście PCIe 4.0 Płyty główne Wsparcie 10th 11th Gen procesory i3 i5 i7
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetu: | Informacje |
PCWINMAX H510 Pro LGA1200 Micro ATX DDR4 3200MHz M.2 Slot Original H510 Chipset Motherboard dla procesorów 10. i 11. generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Motherboard LGA1200 Socket B560 Chipset obsługuje procesory Intel 11. i 10. generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
Zintegrowana płyta główna H61 Socket 1155 Intel H61 płyta główna DDR4 DDR3
| Stan przedmiotu: | Nowy |
|---|---|
| Pakiet: | - Tak, tak. |
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
Płyta główna do gier G31 LAG 775 771 DDR2 4 GB Obsługa pamięci RAM 1333 MHz
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
X79 Intel PC Motherboard LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Dual Channel DDR3 dla Xeona E5
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Płyta główna Intel do komputerów stacjonarnych H110 H110m LGA1151 Procesor DDR4 I5 I7 2133 mhz 2400 mhz
| Porty: | PCI-E 3.0, PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |

