Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
G31 Gniazdo płyty głównej Intel PC 775 1333 MHz DDR2 Pamięć do 4 GB
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
Socket H61 LGA 1155 Intel PC Płyta główna DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu pł |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna PCWINMAX A320 A320M Micro ATX — gniazdo AMD AM4, płyta główna DDR4, M.2
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, DisplayPort, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI-Express X1, |
|---|---|
| Chipset: | dla AMD |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX H61 Intel PC Płytka główna gniazdo LGA1155 DDR4 DDR3
| Stan przedmiotu: | Nowy |
|---|---|
| pakiet: | - Tak, proszę. |
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
PCWINMAX B450M Plus Socket AM4 Płytka główna Micro ATX DDR4 M.2 HD VGA Output B450
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Soket DDR5 z pojedynczymi gniazdkami M.2 Micro ATX PCIe 4.0 Gaming Motherboard
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX Nowy B450 Soket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście Micro ATX Gmaing Płytka główna
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX oryginalna płyta główna G41 LGA775 + 4GB DDR3 RAM + E5 CPU + Fan Mainboard Combo
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
PCWINMAX Nowa płyta główna OEM H610 LGA1700 Wspiera procesory Intel Core 14/13/12th Gen MATX
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
Zestaw pamięci RAM PCWINMAX H610 Motherboard z DDR4 16GB 3200MHz Oryginalna płyta główna ATX LGA1700 RAM Combo do komputera stacjonarnego do gier
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |

