Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX H610 Wi-Fi DDR4 LGA 1700 Wylotowa płyta główna mATX dla 12. 13. 14. generacji Intel Core i3 i5 i7
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
Oryginalny zestaw płyty głównej PCWINMAX do komputera stacjonarnego G41 LGA775 z pamięcią RAM DDR3 4GB, procesorem E5 i wentylatorem
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
PCWINMAX OEM G31 MATX LGA775 Dwa gniazda DDR2 Maks. 4GB Oryginalna płyta główna G31 Chipset do komputerów stacjonarnych w sprzedaży hurtowej
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4 GB |
PCWINMAX B560-Pro LGA 1200 DDR4 64GB mATX M.2 oryginalna płyta główna zestawu chipów B560 dla procesorów 10. i 11. generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Płytka główna Wsparcie 11th 10th Gen
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
Gamingowa płyta główna B250 LGA1151 obsługuje DDR4 32 GB Dual Ram Channels
| Porty: | DVI, PCI-E 3.0, PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Płyta główna X58 obsługuje komputer stacjonarny LGA 1366 Socket Core I3 I5 I7
| Porty: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna komputera stacjonarnego HM65 z procesorem 2 generacji na pokładzie 1600 1333 1066
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
CE RoHS 8 GB 16 GB DDR4 Pamięć RAM laptopa 2400 MHZ 2666 MHZ Czarny
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400/2600 MHz |
RoHS Metal Czarny 16 GB 8 GB DDR4 2400 mhz 2666 mhz Ram laptopa 1,2 V
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400/2666 MHz |

