Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Płyta główna Intel X58 Zintegrowana 16 GB LGA 1366 DDR3 Obsługuje pamięć DDR3 1333 1066 800
| Porty: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Komputer 16 GB Chipset Intel X58 Płyta główna LGA 1366 Zintegrowana
| Porty: | PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
Płyta główna Intel G41 Xeon 2x1,5 V DDR3 i DDR2 Ram DIMM 8 GB
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
GTX 1070 8 GB 256-bitowy DDR5 Trzy wentylatory chłodzące 10010 MHz Podwójny HD DVI Podwójny port DisplayPort Obsługa HDCP
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
B450M-A B450 Desktop Intel PC Płyta główna DDR4 DIMM 32 GB Dual Channel dla ASUS
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Aplikacja: | Pulpit |
ASUS H110M Intel PC Płyta główna DDR4 USB2.0 Micro-ATX 32G Wsparcie 6 7 8 9gen 1151 CPU
| Porty: | SATA |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Podanie: | Pulpit |
Karta graficzna nVIDIA do gier GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Zupełnie nowa płyta główna AMD B450 Tomahawk Max do komputerów stacjonarnych do gier ATX B450
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Aplikacja: | Pulpit |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Płyty główne DDR4 Wsparcie M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX oryginalny B450M gniazdo AM4 płyta główna Micro ATX DDR4 B450
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |

