Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
X99 Płyta główna do gier RAM Zestaw procesora Xeon X99 DDR4 Pamięć 8 GB Xeon E E5 2620
| Porty: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
X79 Express Chipset Zestaw płyty głównej do gier Xeon X79 + DDR3 RAM 4 GB 8 GB + procesor E5
| Porty: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
RoHS FCC pamięć RAM laptopa DDR3 2 GB 4 GB 8 GB 1600 MHz 1333 MHz PC3L-12800
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR3 |
| Częstotliwość: | 1600mhz 1333mhz |
Laptop Notebook RAM DDR4 8G 2400MHZ SODIMM 1.2V Napięcie
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 8gb 2400mhz |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
Pamięć RAM laptopa OEM ODM DDR4 16 GB 2400 MHZ 2666 MHZ 3200 MHZ
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | RAM DDR4 16GB |
| Częstotliwość: | 2400 MHz 2666 MHz 3200 MHz |
Notebook RAM DDR3 Wsparcie OEM 2 gb 4 gb 8 gb 1066 MHZ 1333 MHZ 1600 MHZ Pamięć
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR3 |
| Częstotliwość: | 1600mhz 1333mhz |
Oryginalne chipy ETT Pamięć RAM laptopa DDR3 2 GB 4 GB 8 GB 1066 MHZ 1333 MHZ 1600 MHZ
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | RAM DDR3 16GB |
| Częstotliwość: | 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz |
Płyta główna komputera stacjonarnego LGA 2011 X79 Obsługa 4 * DDR3 Ram Gaming Board 64 GB
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
OEM ODM Laptop RAM DDR2 667 MHZ 800 MHZ 2 GB pamięci DIMM Non ECC
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | Pamięć RAM DDR2 |
| Częstotliwość: | 667 MHz 800 MHz |
DDR2 DDR3 DDR4 pamięć RAM laptopa 1333 MHZ 1600 MHZ 2400 MHZ 2666 MHZ
| Podanie: | Laptop |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400/2666 MHz |

