Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX H65 Industrial Mainboard DDR3 Mini ITX HM65 Chipset Motherboard LGA 988 Soket
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard dla procesora czwartej i piątej generacji
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Komputer Desktop Module Memory Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR5 16 GB pamięci RAM |
| Częstotliwość: | Częstotliwość 4800MHz 5600MHz |
PCWINMAX A780+ Desktop Motherboard LGA940 Wsparcie AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Mainboard
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory OEM ODM Wsparcie 100% pełna kompatybilność
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR5 16 GB pamięci RAM |
| Częstotliwość: | 5600MHz |
PCWINMAX G41 LGA775 płyta główna i 4GB 2666MHz DDR3 RAM E5 CPU Combo
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
PCWINMAX Niestandardowa płyta główna A520 AM4 Micro ATX DDR4
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX Nowy B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Płyty główne obsługuje procesory Intel 12th/13th/14th Gen
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX H610 DDR4 Płytka główna LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Płytka główna Wsparcie 12 13 14 CPU
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Desktop Motherboard Wsparcie OEM ODM
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Mini-ITX |
| Maksymalna pamięć: | 64 GB |

