Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Nowy A320 Micro ATX DDR4 OEM ODM Rozgrywki
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 2 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Forma: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX New A780 Desktop Motherboard Socket AM3 Micro ATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Mainboard for Office
| Forma: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
Płyta główna do gier Intel X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64 GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Pamięć RAM do komputerów stacjonarnych 1,2 V 4 GB DDR4 2400 MHz Pamięć RAM do komputerów stacjonarnych bez ECC
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
DDR2 2 GB pamięci RAM do komputerów stacjonarnych ETT Oryginalne chipy 667 MHZ 800 MHZ 1,5 V
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR2 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
16 GB pamięci RAM komputera stacjonarnego DDR4 3200 MHZ 2666 MHZ 2400 MHZ bez ECC
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
2 GB DDR2 667 mhz 800 mhz Komputer stacjonarny RAM 1,5 V Pamięć SODIMM
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR2 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
8 GB RAM Komputer DDR4 8 GB 2400 MHZ 2666 MHZ 1,2 V Normalne napięcie Bez ECC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |
OEM ODM Pamięć RAM do komputerów stacjonarnych 667 mhz 800 mhz DDR2 Sdram 2G 1G
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR2 |
| Częstotliwość: | 2400 MHz |

