Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
B250 Górnicza płyta główna BTC 12*1X PC1-E16X LGA 1151 DDR4 SATA3.0 Wsparcie
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Chipset: | wydobycie b250 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
Zawód Płyta główna H510 H610 Płyta główna Ddr4 8 gb Ram na komputer stacjonarny H510
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX H510 LGA1200 Płytka główna DDR4 Wsparcie 10th 11th Gen Micro ATX Płytka główna
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Płytka główna Kompakt przemysłowy Płytka główna
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Mini-ITX |
| Maksymalna pamięć: | 64 GB |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 3200MHz HD DP VGA Porty H510 Chipset LGA 1200 dla procesorów serii 10 i 11 generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetu: | Informacje |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Komputer Gaming Motherboard Wsparcie DDR4 64GB RAM Pojemność NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX H510 Chipset LGA1200 VGA+HD Output Micro ATX Mainboard Support Core 10th & 11th Gen Dual DDR4 Memory Channel
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
Płyta główna B75 Mining USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Micro-ATX
| Porty: | PS2, SATA, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | wydobycie B75 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
PCWINMAX X79 Płytka główna Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Wsparcie Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Wysokiej wydajności AI GPU Server Supermicro H100 SXM5 2x Xeon 8462Y 5120GB DDR5 8x NV H100/H200 8x ConnectX-7 400Gbps
| Czas dostawy: | 3 ~ 8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

