Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Max 4GB Desktop Motherboard z zestawem CPU serii E5
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Płyta główna Zamówienie hurtowe, LGA1151 DDR4 z M.2, Gotowa do wysyłki dla komputerów stacjonarnych biznesowych i biurowych
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX G31 LGA775 DDR2 płyta główna z zestawem CPU Combo, Micro ATX z serią Xeon, Max 4GB do Office PC & Server Upgrade
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4 GB |
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX Motherboard LGA 1700, DDR4 dla procesora Intel 12th/13th Gen, LAN, VGA & HD Porty, dla automatyki fabrycznej & Digital Signage
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Forma: | Mini-ITX |
| Maksymalna pamięć: | 64 GB |
Zestaw pamięci RAM PCWINMAX H610 Motherboard z DDR4 16GB 3200MHz Oryginalna płyta główna ATX LGA1700 RAM Combo do komputera stacjonarnego do gier
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
Desktop Mining Płyta główna B250 16GB I6 I7 I8 I9 Procesory 2 DDR4 DIMM
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Chipset: | wydobycie b250 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
Górnicza płyta główna Intel G41 G31 8 GB LGA775 FSB 800 MHz 1066 MHz 1333 MHz
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PCWINMAX B450 AM4 Podwójny kanał DDR4 Micro ATX HD DP VGA Wyjście PCIe 3.0 SATA 6Gb/s
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Pulpit |
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Płyty główne Wspierają Ry 3000 4000 5000 Series Procesory Płyty główne
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX Nowy B760 LGA1700 DDR4/DDR5 mATX Podwójny M.2 PCIe 4.0 Płytka główna Wsparcie 12 13 14 i3 i5 i7
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |

