Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB oryginalna płytka główna komputera H110
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Soket LGA 1700 Wsparcie 12th 13th Gen Procesory Dual M.2 Wi-Fi Gaming Motherboard
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Płytka główna LGA 2011 4 Channel DDR3 Ram Płytka główna
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B650M Gaming Wi-Fi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Płytka główna dla procesorów serii R7 R8 R9 Płytka główna z oryginalnym zestawem chipów B650
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Płytka główna AM5 DDR5 Płytka główna dla procesorów serii Ry 9000/8000/7000
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Płytka główna Wsparcie 11th 10th Gen
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX Nowy B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście Micro ATX Płyty główne
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX H81 LGA1150 Graczska płyta główna Wsparcie 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Płyta główna
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H310 Chipset MicroATX Płytka główna obsługuje procesory Intel Core 9. i 8. generacji z wyjściem HD VGA
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX Nowa płyta główna G31 Micro ATX Socket LGA775 DDR2 Max 4GB Oryginalny chipset G31 do komputera stacjonarnego Obsługa procesorów Core 2 Duo/Pentium
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4 GB |

