Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Factory Outlet Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Karta graficzna RTX3050M Karta mobilna z wyjściem HD DP
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1500MHz |
3584 CUDA Karta graficzna do wydobywania kryptowalut RTX 3060 3060M 6gb GDDR6 DP HD Na laptop
| Zastosowanie: | Laptop |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Szybkość pamięci wideo: | 0,4 ns |
Górnicze karty graficzne RTX 2060 6GB 192Bit 8pin na PC LAPTOP
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX Oryginalna karta wideo GTX 960 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Wieloport Desktop Grafiki graficzne
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1178 / 1241 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 niskoprofilowy PCIe 3.0 x16 grafika karty wideo
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU oryginalna karta graficzna 1030 Chipset dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 2GB DDR5 512SP Karta graficzna wielowizorowa 128 bitów DVI HD VGA
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
Karta graficzna Geforce RTX2060 Super 8 GB OC GDDR6 448 GB/S 8-pinowy wentylator chłodzący
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1470 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit Karta wideo 1080P 2K 1770MHz Karta PC HD DP DVI Wyjście 1660Ti GPU
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
Desktop GPU Gtx 1060 5 GB 160-bitowa karta graficzna GDDR5 z portami 3xDP
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |

