Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
RX 560 4 GB 128-bitowy GDDR5 Karty graficzne do gier 1216 MHz OEM ODM
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
RTX 3060M 6gb 192bit 49+MH/S górnicza karta graficzna NON LHR 220-240V
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1284MHz |
Karty graficzne do gier 16 Nm GTX 1060 3 GB 5 GB GDDR5 192 Bit Obsługa HDCP 400 W
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX RTX 3070m Karty graficzne do gier 66-67MH Laptop GPU Chip8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 mhz |
Karta graficzna T400 4GB GDDR6 128Bit PCIe3.0 dla pulpitu z wyświetlaczem wieloekranowym
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Wyjścia: | 4x MiniDP 1.4 |
PCWINMAX Nowy GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 HD/DP Wyjście Podwójny wentylator Karty graficzne Wsparcie OEM ODM Factory Outlet Wholesale
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
Fabrycznie nowa karta graficzna GeForce GT 1030 2GB/4GB DDR4/DDR5 Opcjonalnie 64-bitowa Karta Wideo GPU PCIe 3.0 DirectX 12 SFF Low Profile GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
Karta graficzna Polaris 20 XTX Mining RX 580 8GB obsługuje podkręcanie Amd Radeon 256bit
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Karty graficzne do gier 3*8 Pin 384 Bit
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1695MHz |
Karta graficzna PCWINMAX GeForce GTX 1650M 128-bitowa do laptopa GTX1650 Mobile 4GB VRAM GDDR5 do komputerów stacjonarnych
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Zegar rdzenia (MHz): | 1605MHz |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |

