Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Karta graficzna AMD HD7700 z wieloma wyświetlaczami 2 GB GDDR5 128-bitowy 6 portów
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
GT 640 1G 2G 128-bitowa górnicza karta graficzna Zasilacz ATX do komputera stacjonarnego
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Karta graficzna GPU GTX NVIDIA GTX 1080 8 GB GDDR6 1710 MHz Chłodnica Wentylator
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX OEM RTX 3060 Karta graficzna Ti LHR 8GB GDDR6 256 Bit Dual Fan
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1410MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 GPU niskiego profilu Nowa karta graficzna 6GB GDDR6 96Bit PCIe 4.0 HD DP Output dla PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA Wyjście niskiego profilu Wideo Karty graficzne Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX GEFORCE GT 1030 4GB GDDR4 64-bit Karta graficzna wideo GPU PCIe 3.0 DirectX 12 DVI HD SFF Low Profile GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Fabryczny Outlet Karta Graficzna Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 Mobilna Karta Graficzna do Gier z Wyjściem HD DP
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1500MHz |
Karta graficzna PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bit do gier, do grania w rozdzielczości 1440P/2K w wysokiej liczbie klatek na sekundę i e-sportu, PCIe 4.0
| Warunek pozycji: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1755/1905 MHz |
Karta graficzna PCI Express 2.0 X16 Mining GTX 760 2 GB 3 GB 192 bity DirectX 12
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |

