Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8GB - 128-bitowy podwójny wentylator do gier komputer stancjonarny karta graficzna z portem HD DisplayPort
| Seria kart graficznych: | Radeona RX5500XT |
|---|---|
| Zegar rdzenia karty graficznej: | 1845MHz |
| Zegar pamięci (MHz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Wsparcie DirectX 11 Jednorazowa karta graficzna GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GTX 750Ti Karta graficzna 2GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP Karta wideo HD DVI VGA GPU Low Progile do gier
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
Interfejs pamięci 256 bitów Karta graficzna Radeon RX 580 16GB DDR5 z wyjściem DP HD DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 3GB/6GB Opcjonalnie GDDR5 160bit Graficzna karta do gier HD DP DVI Wyjście oryginalna karta graficzna wideo Wsparcie OEM ODM
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Radeon HD6450 2GB Niski Profil PCIe x16 64Bit Wsparcie kart wideo HD DVI VGA Porty GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 625MHz |
PCWINMAX RX 580 2048SP 16GB GDDR5 256Bit HD DP DVI Wyjście PCIE 3.0 Dual Fan Komputer Video Graphics Card
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Karty graficzne HD+HD+DP Porty niskoprofilna karta wideo na PC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI Wyjście Oryginalna karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Wyjście niskiego profilu Karta graficzna dla pulpitu
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |

