Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Z podwójnymi wentylatorami HD DP DVI Porty Graficzna Karta Graficzna Graficzna Graficzna Graficzna
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super Dual Fans 8GB GDDR6 256 Bit HD DP DVI Porty GPU Karta wideo Ray Tracing do gier PC Wsparcie OEM ODM
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Application: | Workstation, Laptop, Desktop |
| Core Clock(Mhz): | 1777MHZ |
Interfejs pamięci Karta graficzna do gier GTX760 3 GB DDR5 192 bity 1046 MHz
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
LP Gt210 Gt610 Gt710 Gt730 Gt740 Gt1030 Gtx1050ti Gtx1650 Rx550 niski profil karta vga
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
GTX NVIDIA Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Graficzna Karta wideo do gier
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
Karta graficzna do gier GTX 1060 3 * porty DP 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GT 610 1GB 64Bit GDDR3 Wsparcie DirectX 11 Single Fan PCI Express 1.1 x16 GPU GPU poziomu wejścia
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Karta graficzna AMD Radeon R7 350 2 GB z wieloma wyświetlaczami DDR5 128-bitowa DVI HD VGA
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4G 128Bit GDDR5 Graphcis Card Karta wideo do gier komputerowych GPU PCI Express x16 3.0"DirectX 12"
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1175/1275 MHz |
Karta graficzna do gier GPU GTX750TI 2 GB 128-bitowy wentylator GDDR5 do komputerów stacjonarnych
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |

