Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX RX 5500 8 GB GDDR6 128-bitowa karta graficzna Radeon do gier 2 * DP + 1 * HDM1
| Seria kart graficznych: | Radeona RX5500XT |
|---|---|
| Zegar rdzenia karty graficznej: | 1845MHz |
| Zegar pamięci (MHz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX Nowa karta graficzna GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit HD DP Wyjście PCIe 4.0 Niski profil dla PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX oryginalny Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Karty graficzne Wsparcie OEM ODM
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB Karty Graficzne GDDR6 Karta Wideo do Komputera do Gier Mini Mały Format SSF Slim Niskoprofilowy GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graficzna Karta Graficzna Graficzna z portami HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
Karty graficzne do gier 12 nm GTX 1650 4 GB DDR6 128-bitowy HD DP Mini 1380 MHZ
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
Karta graficzna CUDA Core 2304 PC 12 nm RTX 2060 6 GB DDR6 Przepustowość 336,0 Gb/s
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Podanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
Karta graficzna GTX1050 2 GB DDR5 MXM GP107 5400 MHz 128 bitów
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

