Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
RTX 3070m 66-67MH Laptop Karta graficzna Wideo 8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 mhz |
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 4 GB 8 GB Gddr5 Karta graficzna Gaming Gpu
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 Ti Karta graficzna VGA PCI Express 3.0 X16
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Wyjście Karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
PCWINMAX niskoprofilowa karta graficzna GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit Nowa karta graficzna PCIe 4.0 HD DP
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU z kartą graficzną HD DP DVI dla pulpitu
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Dual Fan Komputer Karty graficzne Wsparcie OEM ODM
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 610 2G DDR3 Low Profile Graphics Card HD/VGA/DVI Ports Entry Level GPU for PC SFF HTPC
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Laptop Karty graficzne do gier RTX 3060 6 GB GDDR6 15000 MHZ 60 W 49 mh/s
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1594MHz |
AMD Radeon RX6600M 8 GB 128-bitowa górnicza karta graficzna GDDR6 2900 Mhz
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2900MHz |

