Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX OEM Nowa karta graficzna Radeon RX 580 2048SP 8G GDDR5 256Bit do gier PC z 1 * HD + 3 * DP Wyjście dla sprzedaży hurtowej
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
Karta wideo geforce GT 1030 2G 64Bit GDDR4 GPU niskoprofilowa z jednym wentylatorem
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
Karta graficzna GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit High Hashrate 30mh/S Hy AMD
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
GT730 4G DDR5 Oryginalna karta graficzna Nvidia Chipset Geforce Gt710 2 GB 4 GB
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB 2048SP GDDR5 256Bit Dual Fan Desktop Graphics Card z HD DVI DP Port GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit Low Profile GK208 VGA+HD+DVI Wyjście Karty graficzne dla pulpitu
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 800 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160bit Desktop PC Karta graficzna Podwójne wentylatory HD DP DVI Wyjście OEM Karta wideo
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit Oryginalna karta graficzna VGA HD DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
Karta graficzna PCWINMAX Brand New Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Single Fan Low Profile do komputera stacjonarnego, wyjście VGA DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GT 610 1GB GDDR3 64-bit Karta Graficzna Low Profile, Pojedynczy Wentylator PCIe GPU do Komputerów Stacjonarnych i Wielu Wyświetlaczy, OEM ODM Hurt
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

