Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
PCWINMAX Nowy A320 Micro ATX DDR4 OEM ODM Rozgrywki
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 2 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
X99 Płyta główna do gier RAM Zestaw procesora Xeon X99 DDR4 Pamięć 8 GB Xeon E E5 2620
| Porty: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
PCWINMAX B760 LGA1700 Podwójna płyta główna do gier M.2 DDR5 Micro ATX Płyta główna do PC Dekstop
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
Płyta główna do gier AM4 A320 Socket 2 Gniazda pamięci
| Typ pamięci: | DDR4 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
| Porty SATA: | 2 |
Karta graficzna CE FCC Miner Gtx 1070 8 GB Entuzjasta 256 bitów 8192 MB Pojemność pamięci
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 Plus Płyty główne
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B450 Plus Płyta główna do gier z gniazdem AM4 Micro ATX DDR4 M.2 B450 Płyta główna z chipsetem
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
Płyta główna do gier X99 Desktop DDR3 DDR4 128 GB LGA1155 1600 MHz 1333 MHz
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Karta graficzna do wydobywania kryptowalut RTX 3070 8 GB GDDR6 256BIT 1110 MHz 130 W Karta graficzna do laptopa RTX
| Aplikacja: | Laptop |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Szybkość pamięci wideo: | 0,4 ns |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Low Profile VGA Card dla komputera PC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

