Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 czterokanałowy DDR3 Slot Micro ATX Komputer stacjonarny
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
H81 Tablica główna 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Wsparcie Core Pentium Xeon
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna ATX ITX H110 H110M obsługuje procesor I7 32 GB gniazdo 1151
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B450 Wi-Fi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście mATX Płytka główna dla R5 3rd 2nd 1st Gen Prprocessors
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Komputer Płytka główna Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Płytka główna
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX A780+ Desktop Motherboard LGA940 Wsparcie AM2 AM2+ AM3 Series Dual Channel DDR3 Desktop Mainboard
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX Płytka główna H310 DDR4 LGA1151 Płytka główna zestawu chipów H310 oryginalna dla 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
LGA1151 DDR4 płyta główna H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB oryginalna płytka główna komputera H110
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |

