Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Płyty główne Wspierają Ry 3000 4000 5000 Series Procesory Płyty główne
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit Karty graficzne HD+HD+DP Porty niskoprofilna karta wideo na PC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit Oryginalna karta graficzna VGA HD DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
Płyta główna komputera stacjonarnego LGA 2011 X79 Obsługa 4 * DDR3 Ram Gaming Board 64 GB
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX Karta graficzna Geforce GT 705 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Wyjście Niskoprofilowa Karta Graficzna dla OEM Hurtownia
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA, HD, DVI |
HM55 Płyta główna do gier Intel I3 Wentylator chłodzący Podwójny procesor PGA988
| Porty: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
B85M-G Gamingowa płyta główna M-ATX B85M DDR3 LGA1150 dla Intel B85 32 GB
| Porty: | DVI, VGA, USB 2.0, port wyświetlacza, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Low Profile Graphics Card Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Gtx 650 750 760 960 2g 4g 6g Gddr4 karty graficzne Gddr5 Dvi Vga 192BIT GTX760
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Oryginalny 2GB GDDR3 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Wyjście Karty graficzne Wsparcie OEM
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |

