Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX H510 LGA 1200 Micro-ATX Komputer Gaming Motherboard Wsparcie DDR4 64GB RAM Pojemność NVME M.2 SATA3.0 USB3.0
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
LGA 1151 B250 Gaming płyta główna DDR4 32 GB Dual RAM kanały RAM
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Chipset: | wydobycie b250 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Gaming GPU, Low Profile Design for 1080P Gaming in Small Form Factor Desktop
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 4.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1042/1470 MHz |
Płyta główna do gier Intel X79 Desktop 4 DDR3 Ram 64 GB LGA2011 Intel I7 Xeon 2011
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Płyta główna DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Gaming Obsługuje procesory 12./13./14. generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX B450M AM4 MicroATX DDR4 M.2 B450
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
12 nanometrów GPU GTX 1660 Ti SUPER 6 GB 192 bity 1530 MHz 2001 MHz
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 z podwójnym wentylatorem
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bitowy Wsparcie DirectX 12 Dual Fan DVI DP HD Wyjście oryginalne GTX1060 Desktop GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Wsparcie 11/10th Gen I3 I5 I7 CPU Podwójny kanał DDR4 VGA+HD Wyjście Industrial Mainboard
| Porty: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |

