Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Video Card Oryginalny procesor graficzny PCI Express 2.0x16
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Gaming Placa De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Interfejs pamięci
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2622MHz |
ATX H110 ITX Płytka główna gniazdkowa LGA1151 2x1.35V Podwójny kanał DDR4 32G Płytka główna do gier
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard dla procesora czwartej i piątej generacji
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Motherboard LGA1200 Socket B560 Chipset obsługuje procesory Intel 11. i 10. generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX B85 Niestandardowa płyta główna PC Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Płyta główna dysku twardego
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Zupełnie nowa płyta główna AMD B450 Tomahawk Max do komputerów stacjonarnych do gier ATX B450
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Aplikacja: | Pulpit |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 3200MHz HD DP VGA Porty H510 Chipset LGA 1200 dla procesorów serii 10 i 11 generacji
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetu: | Informacje |
Płyta główna PCWINMAX Gaming A520 AM4 Micro ATX — AMD Ryzen 3000 3. generacji, płyta główna M.2
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |

