Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Soket LGA 1700 Wsparcie 12th 13th Gen Procesory Dual M.2 Wi-Fi Gaming Motherboard
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Płytka główna LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Płytka główna
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX Nowy B650M AM5 Micro ATX VGA HD DP Wi-Fi Porty M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650 Soket AM5 Podwójny kanał DDR5 Micro ATX Gaming Motherboard Wsparcie R7 R8 R9 Procesory
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI Wyjście Oryginalna karta graficzna dla pulpitu
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI Wyjście niskiego profilu Karta graficzna dla pulpitu
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
Płyta główna Intel B85 Płyta główna do gier LGA 1150 Obsługa USB3.0 i DDR3 Ram PC
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB niskiego profilu PCIe x16 64Bit HD Karty wideo z portami VGA DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 625MHz |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Tablica główna
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX H81 Gaming Motherboard Dual Channel DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Mainboard Wsparcie 4th Gen
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

