Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
PCWINMAX B760 GDDR5 Soket LGA 1700 Wsparcie 13th 14th Gen CPU Dual M.2 Micro ATX PCIe 5.0 Desktop Motherboard
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 DDR4 VGA/HD/DP Wyjście mATX Płyty główne Wspiera procesory Intel 12th/13th/14th Gen i3 i5 i7
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
Płyta główna ITX H81 LGA1150 obsługuje 16 GB pamięci DDR3 1600 MHz 1300 MHz
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Aplikacja: | Serwer/Stacja robocza |
LGA 1700 Socket H610 Płyty główne DDR4 Wsparcie dla rdzenia 12. pokolenia z gniazdkami M.2
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Płytka główna z M.2 PCIe 4.0
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX Mini ITX Motherboard H81 LGA1150 Wsparcie DDR3 Do 16GB 1600Mhz Pamięć Core i3 i5 i7 4 generacja Xeon E3 V3 Procesory
| Ports: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maximum Ram Capacity: | 16 GB |
| Application: | Server/Workstation |

