Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
Gamingowa płyta główna B250 LGA1151 obsługuje DDR4 32 GB Dual Ram Channels
| Porty: | DVI, PCI-E 3.0, PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Gamingowa płyta główna do laptopa Intel HM76 obsługuje 4 złącza SATA PGA 989 Micro-ATX
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Gniazdo płyty głównej do gier Intel B150M 1151 DDR4 maks. 32 GB 2133 MHz bez ECC
| Porty: | PCI-E 3.0, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel B150M |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Gamingowa płyta główna ASUS Intel B150M LGA 1151 64 GB USB 3.0 VGA HD Micro ATX
| Porty: | M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory OEM ODM Wsparcie 100% pełna kompatybilność
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR5 16 GB pamięci RAM |
| Częstotliwość: | 5600MHz |
Płyta główna do gier G31 LAG 775 771 DDR2 4 GB Obsługa pamięci RAM 1333 MHz
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4GB |
X79 Express Chipset Zestaw płyty głównej do gier Xeon X79 + DDR3 RAM 4 GB 8 GB + procesor E5
| Porty: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
LGA 1151 Socket DDR4 Intel PC Płyta główna H310 do gier I7 8700
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Karta graficzna nVIDIA do gier GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Soket DDR5 z pojedynczymi gniazdkami M.2 Micro ATX PCIe 4.0 Gaming Motherboard
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |

