Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
PCWINMAX GeForce GT 740 Wsparcie OEM Oryginalny 2GB GDDR3 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Wyjściowa Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Płyta główna do gier H110M obsługuje 16 GB pamięci Ddr4 2133 MHz 2400 MHz
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4 GB 128-bitowy mobilny procesor graficzny GDDR5 — 4 GB VRAM, pamięć GDDR5 do platform i komputerów stacjonarnych
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Zegar rdzenia (MHz): | 1605MHz |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Oryginalna karta graficzna GPU
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1410MHz |
PCWINMAX B650M Gaming Wi-Fi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Płytka główna dla procesorów serii R7 R8 R9 Płytka główna z oryginalnym zestawem chipów B650
| Chipset: | chipsetu B650 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX H81 LGA1150 Graczska płyta główna Wsparcie 1333/1600MHz DDR3 Dual Channel Max 16G 4th Gen MATX Płyta główna
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX Nowy H61 Soket LGA1155 DDR3 Micro ATX Komputer Gaming Płyty głównej dla 2 / 3rd Gen I3 I5 I7 Wsparcie OEM ODM hurtowy
| Porty: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, wysyłane w 5 dni po płatności |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Karta graficzna do gier 3D GTX 1050ti 4 GB DDR5 128 bitów 1124 MHz
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
PCWINMAX 16 GB H81 PC LGA1150 Płyta główna do gier Rdzeń I3 Rdzeń I5 Rdzeń I7
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Chipset płyty głównej Intel B75 LGA 1155 Gamingowa płyta główna DDR3 8 GB pamięci RAM Port USB 3.0
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

