Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Pamięć RAM komputera DDR2 SDRAM 2 GB 4 GB 8 GB 1333 MHZ 1600 MHZ 2400 MHZ
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | RAM DDR2 DDR3 DDR4 |
| Częstotliwość: | 1333 MHZ 1600 MHZ 2400 MHZ 2666 MHZ 3200 MHZ |
Górnicza płyta główna Rig X99 128GB LGA2011 Socket 1600MHz 1333MHz FSB HT
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
Płyta główna PCWINMAX Gaming A520 AM4 Micro ATX — AMD Ryzen 3000 3. generacji, płyta główna M.2
| Chipset: | Chipset AMD A520 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 13. i 12. generacji podwójna płyta główna M.2 DDR5 B760M B760 płyta główna
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 Podwójna płyta główna do gier M.2 DDR5 Micro ATX Płyta główna do PC Dekstop
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX B760 GDDR5 Soket LGA 1700 Wsparcie 13th 14th Gen CPU Dual M.2 Micro ATX PCIe 5.0 Desktop Motherboard
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
PCWINMAX 1.2V pamięć RAM 16GB DDR4 3200mhz pamięć RAM Desktop Non ECC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR4 |
| Częstotliwość: | 3200 MHz |
PCWINMAX B760 LGA1700 DDR4 VGA/HD/DP Wyjście mATX Płyty główne Wspiera procesory Intel 12th/13th/14th Gen i3 i5 i7
| Chipset: | Chipset Intel@B760 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | SATA,PCI-Express X16,M.2 |
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
Supermicro AS-821GE-TNHR Wysokiej Wydajności Serwer H100/H200 GPU
| Czas dostawy: | 3 ~ 8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Płyta główna do gier X99 Desktop DDR3 DDR4 128 GB LGA1155 1600 MHz 1333 MHz
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |

