Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX ECC DDR3 4GB Płytkowa pamięć RAM 1333mhz 1600mhz PC3-12800 PC3-10600
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Rodzaj: | DDR3 |
| Funkcja: | EKK |
Płyta główna H310 ITX Pojemność pamięci RAM 32 GB 3333 MHZ 2 DDR4 DIMM
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Bank pamięci: | 2 moduły DIMM DDR4 |
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
Płyta główna ITX H81 LGA1150 obsługuje 16 GB pamięci DDR3 1600 MHz 1300 MHz
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Aplikacja: | Serwer/Stacja robocza |
Gniazdo DDR4 płyty głównej AMD A320 AM4 zgodne z typem pamięci
| Typ pamięci: | DDR4 |
|---|---|
| Gniazda rozszerzeń: | DVI, VGA, PCI-Express X16, DisplayPort, M.2, USB 3.0, HD |
| Porty SATA: | 2 |
Płyta główna PCWINMAX A320 — płyta główna AMD Ryzen AM4, M.2 NVMe, 2 SATA3, HD, DVI, VGA
| typ gniazda: | AM4 |
|---|---|
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Porty SATA: | 2 |
Płyta główna do gier AM4 A320 Socket 2 Gniazda pamięci
| Typ pamięci: | DDR4 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
| Porty SATA: | 2 |
PCWINMAX A320 M Micro ATX DDR4 Obsługa płyty głównej Gniazdo AM4 1331 do komputerów stacjonarnych
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 2 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX B450M VHD Plus AM4 Gaming microATX DDR4 M.2 B450 Plus Płyty główne
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX H610 Mini ITX LGA 1700 Przemysłowa płyta główna DDR4 Wspiera procesory rdzeniowe 12. generacji
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Współczynnik kształtu: | Mini-ITX |
| Maksymalna pamięć: | 64 GB |
LGA 1700 Socket H610 Płyty główne DDR4 Wsparcie dla rdzenia 12. pokolenia z gniazdkami M.2
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |

