Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 578 produkty.
PCWINMAX 16 GB H81 PC LGA1150 Płyta główna do gier Rdzeń I3 Rdzeń I5 Rdzeń I7
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna CE FCC PC H410 Placa Madre LGA 1200 2*DDR4 Power ATX 32 GB
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX H55M-D3N Gniazdo pulpitu 1156 Płyta główna 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna X99 Intel Płyta główna do komputera PC 4 DDR3 DIMM F8 64 GB LGA 2011
| Porty: | SATA, USB 2.0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
HM55 Płyta główna do gier Intel I3 Wentylator chłodzący Podwójny procesor PGA988
| Porty: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
H81 Tablica główna 16GB 1600MHz 1333MHz DDR3 CPU Wsparcie Core Pentium Xeon
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
HM55 Intel PC płyta główna I3 I5 I7 HM55 PGA 989 podwójny kanał pamięci
| Porty: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
Płyta główna Intel do komputerów stacjonarnych H410 DDR4 LGA 1200 z podwójnym kanałem pamięci, pojemność 32 GB
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Intel HM77 płyta główna PC rdzeń I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Gamingowa płyta główna do laptopa Intel HM76 obsługuje 4 złącza SATA PGA 989 Micro-ATX
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

