Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 578 produkty.
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Porty Desktop Micro ATX Płytka główna Wsparcie 11th 10th Gen
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B450 Wi-Fi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP Wyjście mATX Płytka główna dla R5 3rd 2nd 1st Gen Prprocessors
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX B560 Płytka główna Intel LGA1200 dla 10-11 generacji I3 I5 I7 I9 Procesory Dual Channel 64GB DDR4 dla desktopu
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
| Producent chipsetów: | Intel |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, z M.2 dla 8th/9th Gen CPU Bulk Order dla komputerów stacjonarnych
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
Gaming Placa De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pinów Kolorowy
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1830MHz |
LGA1151 DDR4 płyta główna H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Chipset płyty głównej Intel B75 LGA 1155 Gamingowa płyta główna DDR3 8 GB pamięci RAM Port USB 3.0
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Płyta główna Intel B85 Płyta główna do gier LGA 1150 Obsługa USB3.0 i DDR3 Ram PC
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
LGA 1151 Socket DDR4 Intel PC Płyta główna H310 do gier I7 8700
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |

