Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Nowy Mini ITX H510 LGA1200 Płytka główna podwójny kanał DDR4 VGA+HD Wsparcie wyjścia OEM ODM
| Porty: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
Płyta główna PCWINMAX H310 LGA 1151 dla procesorów Core 8. i 9. generacji, Micro ATX, DDR4
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX Factory Outlet G31 MATX Płytka główna oryginalna G31 Chipset LGA775 DDR2 Max 4GB Desktop Mainboard dla procesorów Core 2 Duo/Pentium
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Core 2 Duo/Pentium/Celeron D/Pentium D |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 4 GB |
Płyta główna PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX LGA 1151 DDR4, z obsługą M.2 i SATA 6Gb/s, procesory 8. i 9. generacji i3 i5 i7 do komputera biurowego
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX H110 LGA1151 Micro ATX Desktop Motherboard, DDR4 Dual Channel Support 6th 7th Gen i3 i5 i7 CPU, dla komputerów biurowych i gier, OEM Wholesale
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX H81 Chipset LGA1150 Micro ATX Płyta główna Obsługa procesorów 4. generacji i3/i5/i7 DDR3 1333/1600MHz Dual Channel Max 16GB Stabilna płyta główna OEM do komputera biurowego/biznesowego
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Niestandardowa płyta główna PC Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Płyta główna dysku twardego
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0, PCI-E 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Karta graficzna do gier 3D GTX 1050ti 4 GB DDR5 128 bitów 1124 MHz
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
Płyta główna platformy górniczej H81 LGA1150 DDR3 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz Pamięć
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Płytka główna obsługa 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Pamięć oryginalna Placa Mae
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |

