Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Gaming Placa De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Interfejs pamięci
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2622MHz |
Płyta główna Mini ITX HM65 Gniazdo PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600 MHZ 1333 MHZ 1066 MHZ
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Podanie: | Serwer/Stacja robocza |
Płyta główna ITX H81 945 gniazdo chipsetu 775 DDR3 1600MHz 1333MHz
| Porty: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Podanie: | Serwer/Stacja robocza |
Płyta główna Intel ITX HM65 Zintegrowana INTEL 2x1,5 V DDR3 DIMM 32 GB
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Podanie: | Serwer/Stacja robocza |
Karta graficzna do komputerów stacjonarnych NVIDIA HD7450 HD 6450 HD 6570 DDR3 2 GB DirectX 11
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 625MHz |
PCWINMAX H310 Płytka główna LGA1151 DDR4 Gaming MATX Płytka główna wsparcie 8th Gen I3 I5 I7
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX OEM B85 LGA 1150 Desktop PCIEx16 Komputer Płytka główna Micro-ATX DDR3 HD VGA Multimedia Output Płytka główna
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Płytka główna LGA 2011 4 Channel DDR3 Slot Gaming X79 Płytka główna
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 128 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX Płytka główna H310 DDR4 LGA1151 Płytka główna zestawu chipów H310 oryginalna dla 8th Gen I3 I5 I7
| Ports: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| CPU Type: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H110 Desktop Motherboard DDR4 LGA 1151 Micro ATX H110 Mainboard dla 6th 7th Gen i3 i5 i7
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |

