Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
16 GB Intel PC Płyta główna A77 Socket AM3 + DDR3 Micro ATX
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Podanie: | Serwer/Stacja robocza |
1066MHz 1333MHz 1600MHz Gamingowa płyta główna AMD A77 dla procesora AM3+ DDR3
| Porty: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Podanie: | Serwer/Stacja robocza |
GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1665 MHz |
PCWINMAX AM4 B450 GDDR4 Desktop Micro ATX Motherboard B450 Chipset Gaming Mainboard
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Zastosowanie: | Pulpit |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Oryginalny zestaw chipów Wsparcie 8th 9th Gen CPU PCI-E x 16 Slot Mini PC Motherboard
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |
PCWINMAX HM65 Przemysłowa płyta główna LGA988 DDR3 Momory Slot 8G Przemysłowa Mini ITX dla Intel 2 3rd
| Porty: | DVI, PS2, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PCWINMAX Oryginalny H510 Pro LGA 1200 10th/11th Gen Micro-ATX DDR4 Single M.2 Gaming Motherboard
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX Nowa płytka główna H510 LGA1200 Mini ITX Dual Channel DDR4 VGA+HD
| Porty: | VGA, USB 2.0Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 płyta główna do gier DDR3 USB 3.0 VGA HD Port pulpit B75 Chipset płyta główna
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Oryginalne chipy płyty głównej Intel H61 VGA PS2 ATX DDR3 16 GB LGA1155
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

