Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX HM65 Płytka główna LGA988 DDR3 Mini ITX Desktop Mainboard dla procesorów serii i3 i5 i7
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |
PCWINMAX H81 Płyty główne podwójny kanał DDR3 M.2 SATA PCIe Slot Wsparcie i3 i5 Procesor płyta główna mATX
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H410 Chipset LGA 1200 Micro-ATX Płyty główne DDR4 Wspiera 10th 11th Gen Core i3 / i5 / i7, dla komputerów stacjonarnych i biurowych, zamówienie hurtowe
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB oryginalna płytka główna komputera H110
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Płyta główna PCWINMAX H110A Socket 1151 GDDR4 Max 64GB Micro ATX z oryginalnym chipsetem H110, obsługująca procesory 6/7/8/9 generacji
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
Płyta główna komputera do gier H310 LGA1151 Socket H310 Chipset 8. generacji I3 I5 I7 Socket 1151
| Porty: | PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
Procesor graficzny Crypto Mining NVIDIA GTX 950 2 GB Ddr5 128-bitowy 28 nm do komputerów stacjonarnych
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
Płyta główna Mini ITX H310 SATA3.0 Gniazdo płyty głównej LGA1151 Pojemność pamięci RAM 32 GB
| Porty: | Wi-Fi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
| Zastosowanie: | Serwer/Stacja robocza |
Płyta główna ITX H510 LGA 1200 Intel 10. Procesor 1. generacji 64 GB 2 DDR4 DIMM
| Porty: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
Płyta główna do gier H110M obsługuje 16 GB pamięci Ddr4 2133 MHz 2400 MHz
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

