Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC Płyta główna obsługuje Intel i logo projektowe
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu pł |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX B75M2-Plus LGA 1155 Desktop do gier Micro ATX Płytka główna DDR3 Wsparcie I3 I5 I7 B75
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX B85 LGA 1150 Płytka główna komputera stacjonarnego 4 X DDR3 1600/1333/1066 MHZ z gniazdem M.2
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6 256-bitowy 14 Gb/s PCIE 4.0 Dwuwentylatorowy procesor graficzny do gier
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1410MHz |
Intel HM77 Płytka główna PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Informacje |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX A780+ Gaming Motherboard DDR3 Dual Channel Mainboard dla procesorów LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Series
| Współczynnik kształtu: | Micro-ATX |
|---|---|
| Porty SATA: | 4 |
| Gniazda pamięci: | 2 |
PCWINMAX HM77 z DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Mainboard Combo
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Informacje |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Płytka główna do gier DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Original H510 Chipset Micro ATX Motherboard Wsparcie 10th 11th Gen Procesory
| Porty: | SATA, PCI-Express X16 |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
| Zastosowanie: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |

