Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Gaming PC Płytka główna z portem DDR3 M.2 USB 3.0
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Komputer Gaming Motherboard
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu pł |
|---|---|
| Typ procesora: | Obsługa procesora Intel 32nm Core i7/Core i5/Core i3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX H110 Podwójny kanał DDR4 32GB LGA 1151 Micro ATX Gaming Motherboard dla pulpitu
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX LGA1155 Płytka główna H61 Micro ATX DDR3 Płytka główna dla 2 3rd Generation Core i7 i5 i3
| Porty: | SATA, VGA, USB 2.0, PS2 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX HM55 PGA988 Micro ATX DDR3 Desktop Motherboard Wsparcie 8GB Pamięć i3 i5 i7
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA1155 Micro ATX Płyta główna Obsługa procesorów 3. i 2. generacji Core i3/i5/i7 DDR3 Dual Channel SATA 3.0 USB 3.0 Stabilna płyta główna OEM do komputera biznesowego/biurowego
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
Płyta główna PCWINMAX H410 LGA 1200 DDR4 z dwukanałową pamięcią RAM o pojemności 64 GB i chipsetem H410, obsługa OEM ODM
| Porty: | Wi-Fi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Aplikacja: | Komputer stacjonarny/domowy/stacja robocza |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bitowy Wsparcie DirectX 12 Dual Fan DVI DP HD Wyjście oryginalne GTX1060 Desktop GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
Płyta główna CE FCC ITX Chipset Intel H510 LGA 1200 64 GB Pojemność Mini ITX DDR4
| Porty: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 64 GB |
Płyta główna Intel Desktop B85 Socket 1150 2 * DDR3 MAX do 16 GB 1333 1600 pamięci
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
| Zastosowanie: | Pulpit |

