Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Video Card Oryginalny procesor graficzny PCI Express 2.0x16
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
OEM GT 710 2GB 64-bitowa karta graficzna GDDR3, niska moc i brak zasilania zewnętrznego, idealny dla biurkowego biznesu i aktualizacji starego komputera, obsługa zamówień hurtowych
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Komputer GPU gtx 1650 4gb 128bit OC z super kartą do gier 4g DDR5 DDR6
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
PCWINMAX Oryginalna karta graficzna GT 705 2GB GDDR3 64-bit Low Profile VGA+DVI+HD z trzema portami do komputera stacjonarnego PC OEM/ODM Hurt
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX RTX 3050M Karta graficzna do laptopów i komputerów stacjonarnych - 8 GB GDDR6 128-bitowa z portem wideo HD Display Port
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1500MHz |
GTX750TI GTX760 GTX950 GTX960 2GB 4GB GTX 1050TI GTX 1060 3GB 5GB 6GB DDR5 Karta graficzna
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1290~1734mhz |
Karta graficzna do gier GT 610 GT 640 2 GB 128-bitowy chipset Nvidia Geforce DDR3
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
12 nanometrów GPU GTX 1660 Ti SUPER 6 GB 192 bity 1530 MHz 2001 MHz
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Do gier PC Z wyświetlaczem HD DVI Port Dual Fans GPU
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 z podwójnym wentylatorem
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |

