Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Nowa GT1030 2GB DDR4 64Bit Karta Graficzna Komputerowa Niskoprofilowa z Wyjściami HD DVI GPU do HTPC z Uchwytami I/O
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1227/1468 MHz |
Karta graficzna do gier NVIDIA GT730 GT730K 1G 2G 128Bit GDDR3 HD DVI VGA
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB niskiego profilu PCIe x16 64Bit HD Karty wideo z portami VGA DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 625MHz |
PCWINMAX OEM GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160bit Graficzna karta do gier Dual Fans z HD DP DVI wyjściową kartą wideo
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Wsparcie OEM Oryginalny 2GB GDDR3 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Wyjściowa Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Oryginalna karta graficzna GeForce GT 710 2GB GDDR3 64-bit Low Profile, z pojedynczym wentylatorem, do wielu wyświetlaczy i komputerów stacjonarnych, OEM ODM Hurt
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Karta graficzna PCWINMAX GTX 1050 2GB GDDR5 128Bit Low Profile z dwoma wentylatorami, PCI-E 3.0, porty HD DP DVI dla komputera stacjonarnego
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1290MHz |
PCWINMAX Nowa GT 210 1GB 64bit GDDR3 Niskoprofilowa Karta Graficzna z Jednym Wentylatorem HD VGA DVI Porty Komputerowa Karta Graficzna Oryginalna PCI Express 2.0x16 GPU
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1 GB |
GT 210 1 GB 64-bitowa karta graficzna do gier GDDR3 2560x1600 Interfejs VGA z pojedynczym wentylatorem
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX oryginalny GT 610 1GB 2GB 64Bit GDDR3 Niska karta VGA GPU Karta graficzna dla pulpitu biznesowego
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

