Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Zatwierdzony przez ROHS GPU RTX 3060M 49mh/S 60W z laptopem 6gb
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1594MHz |
Geforce GT 705 GT710 GT 730 Karta VGA 1 GB Pulpit 64-bitowy Magistrala pamięci PCI Express 2.0 X16
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Gtx 650 750 760 960 2g 4g 6g Gddr4 karty graficzne Gddr5 Dvi Vga 192BIT GTX760
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
Karta graficzna CE FCC Miner Gtx 1070 8 GB Entuzjasta 256 bitów 8192 MB Pojemność pamięci
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8 GB GDDR6 128 Bit z kartą graficzną HD Display Port
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1500MHz |
PCWINMAX Compact RTX 3050 6GB GDDR6 96-bitowa graficzna graficzna dla gier, niskie profilowe zaprojektowanie do gier 1080P w małym formie
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1042/1470 MHz |
Karta iNVIDIA VGA GT 630 Zewnętrzny port USB 2 Gb DDR3 128-bitowa magistrala pamięci
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
GT630 2G DDR3 256-bitowa karta HD DVI PCI-E VGA 902 MHz z dwoma wentylatorami
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Górnicza karta GPU Rx 470 4 GB 256 bitów Ddr5 120 W Przepustowość pamięci 211 GB/S
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Low Profile VGA Card dla komputera PC
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

