Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit ITX GPU Single Fan DP HD DVI Wyjście Karty graficzne Wsparcie OEM ODM
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1216MHz |
Karta graficzna 4NS z wieloma wyświetlaczami RX 570 4 GB 128 bitów 1710 Mhz do komputerów stacjonarnych
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1710 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Low Profile Graphics Card Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB Karty graficzne Dual Fan GDRR6 192Bit PCIE 3.0X16 Gpu do gier komputerowych z portami HD/DP/DVI
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1530 / 1785 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB GDDR5 256Bit PC Graficzna Karta Graficzna HD DP DVI PCI Express 3.0 dla grafiki graficznej komputera stacjonarnego
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
Oryginalna karta graficzna PCWINMAX GT 210 1GB GDDR3 64bit Low Profile z wyjściami HD VGA DVI, obsługa sprzedaży hurtowej OEM
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1 GB |
Karta graficzna PCWINMAX Geforce GT730 2GB DDR3 128Bit z portami HD/HD/VGA, niskoprofilowa, do komputera stacjonarnego, dostępna
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 3050 8 GB GDDR6 128-Bit HD/DP PCIe 4 Podwójne wentylatory Karta graficzna do gier komputerowych
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Oryginalny 2GB GDDR3 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Wyjście Karty graficzne Wsparcie OEM
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Outputs: | VGA |
PCWINMAX Nowa Karta wideo do gier PCIE 3.0 z portami HD/DP/DVI dla komputerów stacjonarnych
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |

