Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 578 produkty.
Karta graficzna do gier GT 610 GT 640 2 GB 128-bitowy chipset Nvidia Geforce DDR3
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
12 nanometrów GPU GTX 1660 Ti SUPER 6 GB 192 bity 1530 MHz 2001 MHz
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Szybkość pamięci wideo: | 1,4 ns |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1710 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256 Bit Do gier PC Z wyświetlaczem HD DVI Port Dual Fans GPU
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX OEM Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit 1340MHz PCI Express 3.0 z podwójnym wentylatorem
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX HM55 DDR3 Komputer PGA988 Desktop Computer Micro ATX Płytka główna Wsparcie OEM ODM
| Porty: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PCWINMAX HM77 Płytka główna DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Original Gaming Mainboard
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Informacje |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |
PCWINMAX Sprzedaż hurtowa HM55 DDR3 Micro ATX PGA 988 OEM ODM Oryginalny HM55 Chipset Desktop
| Porty: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 8 GB |
PCWINMAX HM77 Płytka główna DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Original Gaming Mainboard
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Typ procesora: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 GB |
PCWINMAX Soket LGA 1150 B85 czterokanałowy DDR3 Slot Micro ATX Komputer stacjonarny
| Porty: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 32 GB |
PCWINMAX B75 Micro ATX Płytka główna LGA 1155 Wsparcie 2 / 3rd Gen i3 i5 i7 DDR3 OEM ODM Oryginal B75 Płytka główna
| Porty: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0PS2, USB 2.0HD. |
|---|---|
| Typ procesora: | Rdzeń I7/Rdzeń I5/Rdzeń I3 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM: | 16 giga bajtów |

