Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
GTX 960 4gb 256bit Ddr5 górnicza karta graficzna 1304MHz 1753MHz PCI Express 3.0 X16
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1178 / 1241 MHz |
Gddr6 Cmp 50hx 90hx 170hx 220hx Górnicza karta graficzna 10 GB 2622 MHz dla stacji roboczej
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2622MHz |
OEM nVIDIA GTX1050 2 GB 128-bitowa karta graficzna MXM GDDR5 HD
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Karty graficzne 192SP
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
RoHS Mining Rig GPU RX 560 4 GB GDDR5 Karta graficzna 7,0 Gb / s 128-bitowy pojedynczy wentylator
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Karty graficzne do gier GDDR3 256 Bit Direct×6 Cooler Fan
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1110MHz |
Karta graficzna dla komputerów do gier RTX3060 12gb DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
Karta graficzna CE FCC ROHS RTX3060 6G 8Pin * 2 55w 49Mh/S GDDR3 256 bitów
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1425MHz |
Karta graficzna do gier komputerowych 1 gb 2 gb GT710, prawdziwa oryginalna karta graficzna OEM
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Niskoprofilowa karta graficzna 1 GB, GT210 1 GB 64-bitowa karta DDR2 Vga DDR3
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |

