Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA Porty niska karta graficzna
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 2GB DDR3 64 Bit GK108 384SP VGA HD DVI Wyjście niskiego profilu Karta graficzna całkiem nowa
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX Nowa karta graficzna Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP oryginalna karta graficzna VGA HD DVI
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1020MHz |
PCWINMAX Nowa karta graficzna Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Desktop z wyjściem VGA DVI HD
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 bit PCIe 4.0 x16 Karta graficzna Dual Fan 1080P 1440P AAA Graficzna karta do gier
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755/1905 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB/4GB DDR3/DDR5 Opcjonalna 64-bitowa karta graficzna dla komputerów z portami HD+HD+DP GPU niskiego profilu
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Nowa karta graficzna Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit Pojedynczy wentylator DP HD DVI Porty GPU Obsługa OEM Hurt
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
Karta graficzna PCWINMAX RX 5700 XT 8GB GDDR6 2560SP 256bit PCI-e 4.0 x16 Radeon GPU do komputera, obsługująca karty graficzne do 8K
| Warunek pozycji: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Desiktop |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1755/1905 MHz |
PCWINMAX Brand New GT 610 2GB 64Bit GDDR3 Low Profile VGA HD DVI Output Card GPU Computer Graphics Card
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
GTX 1050ti 4G DDR5 128bit 4GB górnicza karta graficzna 2560X1600
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |

