Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
Karta graficzna GT 1030 2 GB DDR5 z wieloma wyświetlaczami 64 bity 1227 MHz 1468 MHz
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
Karta graficzna 8nm Mining GTX 3060 12 GB 14000 MHz Podwójne wentylatory do stacji roboczej
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
Karta graficzna GTX 1050TI 4g Ddr5, karta graficzna GTX 1050ti do maszyny
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
Karta graficzna RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU 6 GB 8 GB 12 GB NVIDIA lub marka
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1594MHz |
512MB 64bit GDDR3 GT 210 Karta graficzna Karta wideo Niska profilowość Jednorazowy wentylator Interfejs VGA
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Dual Fan Geforce RTX 2060 Karta graficzna 12GB 192BIT GDDR6 Karta wideo PCIe 3.0
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX Karta graficzna Radeon RX 5500 8GB DDR6 128 Bit
| Seria kart graficznych: | Radeona RX5500XT |
|---|---|
| Zegar rdzenia karty graficznej: | 1845MHz |
| Zegar pamięci (MHz): | 14000 Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Graficzna karta do gier PCIe 3.0 Oryginalny zestaw chipów RX560GPU
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1216MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Full Size GK108 Interfejs VGA+HD+DVI Karta graficzna do gier z podwójnym wentylatorem
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Wsparcie DirectX 12 DVI/HD Jednorazowy wentylator Niska karta graficzna GT1030
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |

