Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Wyjście Wsparcie DirectX 12 VR Ready OC Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI Wyjście Karta graficzna dla pulpitu PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Desktop Graphics Card Graficzna graficzna GPU z HD DP DVI Wydarzenie Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Graficzna karta niskiego profilu dla komputera 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 niskoprofilowa karta graficzna dla komputerów stacjonarnych z wyłączeniem VGA DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Nowy GeForce RTX 3060 OEM ODM Factory Outlet Wholesale 12GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 Karta graficzna z dwoma wentylatorami z wyjściem HD / DP
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
PCWINMAX Karta graficzna Geforce GT 705 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Wyjście Niskoprofilowa Karta Graficzna dla OEM Hurtownia
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA, HD, DVI |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB Karta graficzna 2304sp GDDR5 256Bit Pci Express 3.0 z kartami wideo HD/DP/DVI
| Aplikacja: | Desiktop |
|---|---|
| Warunek pozycji: | PCI Express 3.0 x16 |
| Producent chipsetów: | Amd |
R5 230 1 GB DDR3 64-bitowa karta graficzna Vga do komputera PC AMD ATI Radeon
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 860MHz |
Karta graficzna do gier AMD Radeon RX6600M GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Podanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 2250MHz |

