Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 2060 12B GDRR6 192-bitowa HD/DP 1695 MHz Boost Clock VR Ready Karta graficzna podwójnego wentylatora
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-bit HD/DP/DVI 1680MHz Podwójne wentylatory 1680MHz Graficzna karta do gier
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 1680MHz Podwójne wentylatory VR Ready HD DisplayPort DVI Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 2GB DDR4 64Bit Karta graficzna komputerowa Niski profil HD DVI Wyjścia GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1227/1468 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 560 4 GB GDDR5 GPU 128-bitowa karta graficzna 7,0 Gb/s z pojedynczym wentylatorem DP HD DVI
| Aplikacja: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 x16 |
| Zegar rdzenia (MHZ): | 1216MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan DVI HD VGA Wyjście niskiego profilu GPU Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
T1000 8GB DDR6 128Bit Professional Graphics Card Do 160GB/s Pamięć Przepustowość Mini DP Porty GPU niskiego profilu
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T, D/P |
| Możliwość Supply: | 1000 sztuk 15 dni |
PCWINAMX Nowy GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit 384SP Wydatki VGA+HD+DVI Niskie karty graficzne
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 800MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Oryginalny 2GB GDDR5 128Bit Dual Fan Desktop VGA HD DVI Wyjściowa Karta graficzna
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Nowy Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit GPU HD DP DVI Wyjście Karta graficzna Wsparcie OEM ODM
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |

