Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ graphic card for mining ] mecz 609 produkty.
8 nanometrów RTX 3060ti 8 GB Górnicza karta graficzna Non LHR 15000 MHz
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1320MHz |
12nm NVIDIA Karta graficzna RTX2060 Super 8gb 256bit I O Interfejs HD DVI DP
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1777 MHz |
Niskoprofilowa karta graficzna z dwoma wentylatorami GPU LP GTX1050 2 GB DDR5 128 bitów
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
RTX 3060ti GeForce RTX 3060Ti 8G Gaming 8GB Karta graficzna MSI Pc 3060 Karty GPU
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacja robocza, laptop, komputer stacjonarny |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1320MHz |
Karta graficzna PCWINMAX RX5500XT 8GB GDDR6 128bit Radeon RX 5500 XT karta graficzna do gier na komputer stacjonarny
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
Karta graficzna do gier PCWINMAX GeForce RTX 3050 — ulepszona technologia chłodzenia, konstrukcja z dwoma wentylatorami 8 GB pamięci GDDR6
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755MHz |
Pc GTX760 Karty graficzne do gier 3GB DDR5 192 Bit 1046MHz HDM1 DVI Interfejs VGA
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1046MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256-bitowa Graficzna karta do gier HD DisplayPort Interface
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755/1905 MHz |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Podwójna karta graficzna DP DVI HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Typ chłodnicy: | WENTYLATOR |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 Graficzna karta graficzna 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1410 MHz/1590 MHz |

