Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 466 produkty.
RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 Ti Karta graficzna VGA PCI Express 3.0 X16
| Podanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
PCWINMAX GT 610 1GB Graficzna Karta Graficzna 64Bit GT610 Chipset Geforce DDR3
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Gaming GeForce GTX 1650 128-bit HDMI DP DVI 4GB GDRR6 Wydatki Wsparcie DirectX 12 VR Ready OC Karta graficzna
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1410MHz/1590MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 960 4GB DDR5 Graficzna grafika graficzna DP DVI HD PCI Express 3.0 X16
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1178 / 1241 MHz |
2GB 4GB NISKOprofilowa karta graficzna VGA GT730 710 210 705 610 630 1g 2g 4g
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
Karta graficzna RX 550 2G / 4G Multi Screen Dual 1183Mhz AMD serii RX500
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1183MHz |
GTX 1050TI 4GB GTX Karty Graficzne Gpu Gt 2Gb DirectX 12 PCWINMAX Oryginał
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
GTX 1650 Karta graficzna Nvidia 4GB Pamięć GDRR6 I kompatybilność z DirectX 12
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1380MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 bit PCIe 4.0 x16 Karta graficzna Dual Fan 1080P 1440P AAA Graficzna karta do gier
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Aplikacja: | Pulpit |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755/1905 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3050 6GB Karty Graficzne GDDR6 Karta Wideo do Komputera do Gier Mini Mały Format SSF Slim Niskoprofilowy GPU
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |

