Wszystkie produkty
-
STS RecyklingBardzo dobra firma!! Mają najlepszy produkt w najlepszej cenie! -
Michał BertołaciniŚwietnie pomaga w dokonywaniu niestandardowych modyfikacji i szybkiej wysyłce
słowa kluczowe [ gaming graphic cards ] mecz 465 produkty.
Dla Gigabyte GTX 1050 Ti D5 4G Gpu gra komputerowa obsługa kart graficznych Gtx 1050 Ti 4gb GDDR5 wentylator chłodzący
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
Karta graficzna Dual Fan Gaming dla pulpitu, Geforce GTX 1050 Ti Low Profile 4GB DDR5 128BIT
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1124MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 Graficzna karta graficzna 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 590 2304SP 8GB GDDR5 256Bit 6pin Desktop GPU Graphics Card z portami DP HD DVI
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | AMD |
Karta graficzna do gier PCWINMAX GeForce RTX 3050 — ulepszona technologia chłodzenia, konstrukcja z dwoma wentylatorami 8 GB pamięci GDDR6
| Aplikacja: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 4.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon R7 240 2GB 128-bitowa DDR5 Graficzna karta do gier VGA DVI ATI
| Zastosowanie: | Stacja robocza, komputer stacjonarny |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 730 / 780 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-bit HD/DP/DVI 1680MHz Podwójne wentylatory 1680MHz Graficzna karta do gier
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Producent chipsetu: | nVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan DVI HD VGA Wyjście niskiego profilu Graficzna karta graficzna GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 2.0 X16 |
| Wyjścia: | VGA |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB Graficzna karta do gier Graficzna karta wideo GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI Wyjście GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Wyjście PCIe3.0 Oryginalna grafika graficzna graficzna GPU
| Zastosowanie: | Pulpit |
|---|---|
| Stan przedmiotu: | PCI Express 3.0 X16 |
| Zegar rdzenia (MHz): | 1556 / 1771MHz |

